Resultater fra publikums favoritt 2015

Resultatene fra publikums favoritt er nå klare og er som følger:

Deltagernummer Stemmer Deltager Ølnavn
46 113 Ole Petter Ramsvatn Godt øl
38 78 Ivar Espedal Porter
49 67 Petter Fornes Funky Town
8 65 Kristianiastudentene Orvallian
66 58 Jostein Sæthre SKUMberry
41 55 Kenneth S. Laget Friskus
77 54 Nils Johan Nes Tripel
90 51 Victor Rosenvinge Granitt IPA
4 48 Brewmance Full Nelson DIPA
17 47 Trond Hareide Amerikansk IPA
10 46 Unii Irmelin Kvam Posh
81 41 Ragnar C Andreassen Fæisbokk
70 39 Jostein Sæthre VillSKUM
40 38 Jarle Medhus Småbrukspils
47 38 Patrick Schneider Sichuan Saison
39 37 Jan Magnar Volle Rognpåse
52 36 Øystein Santi Trollspark IPA
79 36 Pål Enger Multesesong
14 35 Morten Agerup Myhr Nigori Delight
53 35 Andreas Kristensen Imperial Stout
56 35 Bjarne Muri Kruttrøyk
85 35 Thomas Torgersen Perlepils
61 34 Colin Eick Triple Amish IPA
72 31 Kari Hammersborg Rådal Stout
12 30 Harald Berge Straight to Hell IPA
19 30 Oslo Amatørbryggerlaug Porter
35 30 Frode Aasprong Papaya 13,4
95 29 Nedre Romerike Bryggerlaug Steambeer
15 28 Eirik Walland Larsen HBC 291 smash
74 28 Lasse Hennum Hasen Nagasake
21 26 To Tørste mænd Achtung Berry
67 25 Jostein Sæthre Bastard Buddha
96 25 Einar Michelsen Oude Sur
2 24 Brewmance Coco Porter
83 24 Thomas Hellberg Hagen Mørketid
7 23 Grenland Bryggerlag Bøgdefest
50 23 Rune Aasprong Humlefest IPA
36 21 Frode Rørvik Deuterium Dubbel
37 21 Glenn Roger Lie Oktoberfest im Januar
45 21 Lars Ødemark Den Træge Patron
42 20 Knut Brunstad Black IPA
60 19 Colin Eick Hoppy Amish Brown
5 17 Grenland Bryggerlag Grenmar Viking
43 17 Kristoffer Jakobsen Sterk brun øl
51 17 Stig Norby American Barleywine
76 17 Nils Johan Nes Vbokk
92 16 Øyvind Akselsen Santa Lucia var en Tsjekker
18 15 Lars Nordtvedt Nordtvedts Bayer
30 15 To Tørste mænd Surugle
58 15 Christoffer Haugan Belgian Strong Dark
93 15 Åge Dahl Porter
1 14 Brewmance Imperial Breakfast Stout
16 14 Per Øyvind Arnesen Havregamp
86 14 Thomas Torgersen XPA
87 14 Tor Brøndbo Oberstbräu der zweite
94 14 Åge Dahl APA
64 13 Jonas K. Lassen Amber Ale
11 12 Frode Delbekk Von Schneider
13 10 Jon Sandvik Burre Bayer
9 9 Kristianiastudentene Smart Blondine
55 9 Andreas Kristensen Red Ale
29 8 To Tørste mænd Surfebrett
63 8 Einar Michelsen Barley
69 8 Jostein Sæthre SØYLEsolbær
71 8 Kari Hammersborg Rådal Amerikansk Pale Ale
23 6 To Tørste mænd Heit Hveite
65 6 Jonas K. Lassen Saison
88 6 Tor Brøndbo Oberstbräu havrestout
54 5 Andreas Kristensen Kölsch
59 5 Christoffer Haugan Stout
84 5 Thomas Hellberg Hagen Ølnes
32 4 To Tørste mænd Ben Reddik Fy Fasan
34 4 Erik Ingebrigtse Extra Old Ale
62 4 Einar Michelsen Weizz
73 4 Lasse Hennum Hasen From Vienna With Love
75 4 Lasse Hennum Hasen Voodoo
6 3 Grenland Bryggerlag Ælj Ælj
28 3 To Tørste mænd Røyka, Brun & Blid
22 2 To Tørste mænd Fransk Sesongåpning
25 2 To Tørste mænd Kokosbølle
26 2 To Tørste mænd Lapsang Ding Dang
57 2 Bjarne Muri Oude Årvoll
80 2 Pål Enger Sort Katt
20 1 Oslo Amatørbryggerlaug Eikeporter
24 1 To Tørste mænd Kaffoeira Porter
27 1 To Tørste mænd Opprørsk Svartøl
68 1 Jostein Sæthre SØYLEporter
89 1 Victor Rosenvinge Granitt Brun
3 0 Brewmance Humlebukk
31 0 To Tørste mænd Svart Eik
33 0 Christan Kiær Ellie Pale Ale
82 0 Ragnar C Andreassen Julebrygg
91 0 Øyvind Akselsen Astronaut Hamburger Blow Job

Plasser Beste stand – Bar

1 Gunnerside Brewery
Gjennomført konsept – etikett, uniformering og navnevalg
Meget tidsakutlet!
Mat som passet til ølene
Sous vide «stekt» ribbe den smakte godt!
Hjemmebakt brød
2 SKUMbag
Gjennomført konsept – etikett, uniformering og navnevalg
Matfølge til alle ølene
Hjemmelaget chutney til osten
3 To Tørste Mænd
Kunne kommersialisert allerede i morgen, godt navnevalg både på bryggeriet og ølene
Veldig kul barløsning
4 Oberstbräu
Genialt konsept, for hjemmebryggere, nyskapende og gjennomført
Vi ønsker produktet velkomment
5 Kristianiastudentene
God håndbryggerlaug, gjennomført barkonsept