Resultatliste publikums favoritt

Resultatene i årets publikums favoritt er som vises i listen nedenfor. Vi gratulerer alle vinnere!

Premiene i denne konkurransekategorien er sponset av Petit Agentur A/S, og er som følgende:

1. Speidel Braumeiser + Fat
2. Gavekort à 2000,- kr. + Fat
3. Gavekort à 1500,-  + Fat
4.-30. Fat

Alle fatene er splitternye NC-fat på 9 liter, laget i Italia. Fatene er betalt av Norbrygg og kjøpt til innkjøpspris. Salgsverdi på slike fat er 890 kr.

Speidel Braumeister er et semiautomatisk hjemmebryggeri i rustfrittstål, med en salgsverdi på 13.200 kroner. Med andre ord, fantastiske premier!

 

 

Bryggere                                 Brygg                            Sted        Br Png Plass

Martin Eckhoff Andresen, Sigurd Øien Haandbryggerlaugets grønne gull Oslo 31 185 1
Jahn Robert Andersen, Torgny Olai Hveteøl Stokke 20 118 2
Carlsen
Bjørn Magne Idland, Merete Antonsen, Imperial IPA Oslo 22 117 3
Diego Ivars
Dag Jakobsen Taj Mahal Imperial IPA Asker 40 108 4
Bjarte Halvorsen Kölsch Trondheim 18 102 5
Daniel Teigen, Anders Dahl Monsen, Crystal Mesk Red Ale Oslo 46 86 6
Steinar Braa
Per Sandtveit Dunkel Grimstad 26 73 7
Daniel Teigen, Anders Dahl Monsen, Busty MILF Porter Oslo 45 69 8
Steinar Braa
Ole Petter Ramsvatn Tsjekkisk lager Rykene 24 68 9
Fritz Andresen, Johan Wesrgaard Gravøl, bayersk gulløl Skjeberg 51 67 10
Arne Martin Aurlien, Fredrik Aleksander Hairy Hobbit, imperial honey IPA Trondheim 9 63 11
Martinsen
Morten K. Agerup Myhr, Odd Asak, Bård Nigori Delight Frogner 14 59 12
Sinding, Odd Harald Sørensen
Matthew Thomas BROWN OUT! Oslo 36 57 13
Bjørn Magne Idland, Merete Antonsen, Imperial Stout Oslo 21 55 14
Diego Ivars
Iver Frøslie Ardennerøl Roa 32 54 15
Henrik Arild Sandbæk, Kjetil Ølberg Svartebørs Tananger 27 53 16
Tobias Johan Karlsen, Jan Ove Knudseth Klemmets India Pale Grape Gimse 7 51 17
Daniel Teigen, Anders Dahl Monsen, Raymond Kertezc Dementor IPA Oslo 44 51 17
Steinar Braa
Bård Sandersen, Peder Solheim Sydtysk hveteøl Moss 52 51 17
Arne Martin Aurlien, Fredrik Aleksander Nelson Blonde Trondheim 8 46 20
Martinsen
Erlend Sørli Eli Whitneys' Cotton-Witbier Trondheim 35 43 21
Erlend Sørli Sørli-Helles Trondheim 33 42 22
Sverre Berg Lutnæs Humlesnurr, American IPA Sørumsand 17 42 22
Pål Rolfsen, Jorg Solheim, Bjarke Vang Apen Nelson: APA Jonsvatnet 4 41 24
Rolf Bakke BNB "NO worries mate" Hamar 16 37 25
Jon Sandvik Graabein Spesial Pilsner Åneby 57 35 26
Øyvind Gulbrandsen Black Hops Kolsås 55 35 26
Kai Berthelsen Bohemian Lager (Rød Eydehavner) Eydehavn 13 34 28
Kyrre Kristiansen Not so pale ale Lommedalen 3 34 28
Per Arne Nonsvik Gomer Stout Skodje 38 33 30
Mari Blom, Andreas Bjonge The Bitter end (ipa/bitter) Skui 39 33 30

Erlend Sørli Goodbye Miss Saison Trondheim 34 32 32
Kai Berthelsen IPA Eydehavn 12 32 32
Yngve Ydersbond, Margit Iren Ulriksen Hefeweizen Oslo 23 30 34
Per Arne Nonsvik Black Cascade Skodje 37 28 35
Tore Bjørgo, Asbjørn Rachlew Pol'ti-pils Asker 10 28 35
Tom Vegard Johnsen Hefeweizen Gjøvik 53 28 35
Richard Tysland Mr. Brown, brown ale Bekkestua 1 27 38
Tom-Martin Berger, Helge Norberg Pyro, røyk ale Manstad 41 26 39
Odd-Rune Bekkum Orb's esb Bergen 43 26 39
Pål Rolfsen, Jorg Solheim, Bjarke Vang Missing Link: IPA Jonsvatnet 5 25 41
Jon Sandvik Varingen`s Lyse Åneby 56 24 42
Kjetil Ølberg, Henrik Arild Sandbæk Forbrødringsøl, sweet stout Tananger 28 24 42
Anders Bolager Amerikansk Brown Ale Sandefjord 54 24 42
Pål Rolfsen, Jorg Solheim, Bjarke Vang Two Monkeys: Dobbel IPA Jonsvatnet 6 23 45
Reidun Os Husteli, Silvia Petersson ALEpakka, American Brown Ale Oslo 29 22 46
Reidun Os Husteli, Silvia Petersson femALE, English Brown Ale Oslo 30 21 47
Tom-Martin Berger, Helge Norberg Van-Wittig, Imperial Dunkel Wit Manstad 42 20 48
Ole Petter Ramsvatn Hveteøl Rykene 25 17 49
Morten K. Agerup Myhr, Odd Asak, Speidel Virgin, ESB Frogner 15 17 49
Bård Sinding, Odd Harald Sørensen
Richard Tysland Arrogant Speidel Owner Bekkestua 2 17 49
Ragnar Andreassen, Jon-Øystein Schade GullSØL lager Torp 48 14 52
Oddvar Demmo Brown Ale Røkland 11 7 53
Tor Vidar Lunde, Inge Bjerk, Romjul, mørk lager Klavesth. 50 6 54
Gunnar Sveen
Magne Faale, Stein Oddvar Strandvik BokkSØL Sarpsborg 49 5 55
Thor Bergdal, Svein Vatn SØL-jul, juleøl Torp 47 5 55
Bjarte Halvorsen (2X) Kölsch Trondheim 19 1 57
Rull til toppen