Resultatliste publikums favoritt

Beste stand

  1. Kristianiastudentenes Haandbryggerlaug
  2. Søylegården nanobrygger & Skumbag brewery
  3. To tørste mænd

De beste ølene

Plassering Deltager nr Brygger Medbrygger Ølets navn Antall stemmer
1 9 Ole Petter Ramsvatn Per Sandtveit Julebokk 186
2 96 Kristianiastudentenes Haandbryggerlaug Deepwater Horizon 134
3 52 Matthew A Helle Skjervold Puffin Brygghusets Portvinslarget Imperial Stout 95
4 75 Magnus Uv Kim Olsen NRBL Amerikansk export 79
5 71 Trond Hareide Tommy Lindberg Svartskogs lille 76
6 38 Rune Mydske Nielsen Charlotte Valstad Nielsen Belgisk tripel 66
7 93 Pushkin Hama Erik Kaimi Diaz Sjoko Loco staut 64
8 76 Kristian Aarstad John Petter Jahr Romeriks pilsner 63
9 34 Jostein Sæthre Arild Askeland SKUMdeilig 62
10 51 Einar Michelsen Mari Michelsen, Thomas Bruun, Trond Henriksen Humlesang IPL 60
11 14 Erik Ingebrigtsen Stig Norby 63-7/Tailless Cat: Steinbier 52
12 72 Truls Nordtvedt Lars Nordtvedt Nordtvedts bryggeri ESB 44
13 87 Anders Volle Hanne-Merete Eriksen Ring 3 Imperial Sinsen Stout 43
14 58 Håvard O. Tryti Rolf A. Lauten Vlander øl 41
15 79 Christian Strand Hot & Godt 38
16 3 Frode Aasprong Frank Sundli Øl1 37
19 Bjarne Muri Helge Nordberg Rekrutten 37
82 Petter Fornes Annette Jahr Bættre! – India Brett Ale 37
19 46 Øyvind Risan Gøril Risan Røff Rug 34
20 2 Kristoffer Jakobsen Marius Herstad brun øl 33
21 26 Glenn Roger Lie Solveig Beate Hvaal Sheep Shaggin’ Bastard 29
22 39 Roar Hanssen Kai Swensen Happy Hoppy Dark Red Ale 28
23 6 Kristian Nordal Kåre Blakstad Haustøl 25
24 41 Jim Eero Lamppu Samuel Fredriksson Bustebartepinn – Bock 24
25 12 Per Stokke Hall Daniel Sjulseth stout 23
26 69 Henning S. Nilssen International Lager 22
80 Colin Eick Håkon Zahl Hoppy Amish 22
28 95 Rune Aasprong Martin Bjartan Kaffe IPA 21
29 85 Martin Borander Shea Aidan Martinson Bringebærsaison Brett 20
30 57 Pål Enger Espen Ramton Hvit Katt 19
31 1 Bjarne Drageset Anmarkrud Kristoffer Drageset Båtøl 18
7 Nicoline Leonhard Sørensen Kristine Muggerud Dansk kokos porter 18
44 Øystein Santi Kjell Rune Skaaraas Bryggolfs London Ale 18
49 Thomas Marthinsen Glenn Robert Borgedal Vintersol 18
34 25 Rolf Lysfjord Lars Ivar Havstam Harpun IPA 15
53 Matthew A Helle Skjervold Puffin Brygghusets Biere de Garde 15
66 Kyrre Knutsen IPA 15
37 89 David Jacobsen Espen Mikalsen Fransk Sesongåpning 14
38 67 Vegard Knutsen Belgisk Blond 13
39 29 Bård Sørlie Palle Kruger Bror 12
81 Colin Eick Håkon Zahl Smoaky Bandit 12
90 Morten Norgård Jørgen Langgåt Turist 12
42 13 Ole Mørkved Gregor Arentowicz Scwarzbier 10
74 Jon Sandvik Lasse Knepp Utebodens premium 10
44 42 Jim Eero Lamppu Samuel Fredriksson Humlesnurr – Imperial IPA 9
48 Ole Mørkved Gregor Arentowicz Kabanos Porter 9
64 Mikael Lillevold Fredrik Swift Søylegården porter 9
70 Henning S. Nilssen IPA 9
77 Knut-Erik Abrahamsen Eirik Walland Larsen Humlus Ipa 9
86 Ellen Minerva Singsaas Agnese Kocere Brewmance Pilsner 9
94 Wolfgang Eick Stian Danenbarger Amish Rug IPA 9
51 60 Kyrre Vigestad Sondre Ljoså Sort Katt 8
92 Morten Norgård Jørgen Langgåt Opprørsk Svartøl 8
52 8 Nicoline Leonhard Sørensen Kristine Muggerud Dansk nypa 7
43 Stig Norby Oddlaug Norby Ipa 7
55 Per Øyvind Arnesen Jan Petter Arnesen Bybrann 7
56 10 David Jacobsen Espen Mikalsen Sitarens Tåre 6
59 Håvard O. Tryti Rolf A. Lauten Skonnert IPA 6
65 Stian Buer Cascadian Dark Ale 6
68 Andre Flåtsund Dag Berge Hveteøl 6
83 Martin Borander Shea Aidan Martinson Bringebærsaison 6
30 Bård Sørlie Palle Kruger Fetter 5
32 Einar Michelsen Mari Michelsen, Thomas Bruun, Trond Henriksen Dr. Michelsen 5
56 Per Øyvind Arnesen Jan Petter Arnesen Hostesaft 5
63 Jostein Sæthre Arild Askeland VillSKUM 5
65 18 Bjarne Muri Helge Nordberg B65 4
50 Einar Michelsen Mari Michelsen, Thomas Bruun, Trond Henriksen Helledussen 4
84 Martin Borander Shea Aidan Martinson Saison Brett 4
68 11 David Jacobsen Espen Mikalsen Portvakt To 3
31 Lars Glomstad Berg Hans Berg Favoritten 3
40 Ole Petter Ramsvatn Torgeir Menne Pale ale 3
78 Ronny Bjørnebråten Bård Bekkelien Østfolds ipa 3
91 Morten Norgård Jørgen Langgåt Røyka, Brun & Blid 3
73 24 Rolf Lysfjord Lars Ivar Havstam Hver dag er en gave! 1
97 Kristianiastudentenes Haandbryggerlaug Kveiteøl 1
75 4 Frode Aasprong Frank Sundli Øl2 0
5 Kristian Nordal Kåre Blakstad Ølgjakt 0
15 Øyvind Risan Gøril Risan Sumpvann 0
16 Øyvind Risan Gøril Risan Fuglesang 0
17 Ole Petter Ramsvatn Torgeir Menne Nydelig Iskald Pils 0
20 magnus jensen ole martin kleppe Blue chimney ale 0
21 magnus jensen ole martin kleppe blue chimney dark ale
27 Jorg Solheim Pål Rolfsen og Bjarke Vang Brygg 1 0
28 Jorg Solheim Pål Rolfsen og Bjarke Vang Brygg 2 0
33 Eirik Kittelsen Glenn Gulbrandsen Mild 0
35 Sten Brand Bjørnar Mørk SKUMmel 0
36 Sten Brand Bjørnar Mørk HerlijkSKUM 0
37 Lars Glomstad Berg Hans Berg Rød Wiener 0
45 Brigitte A. Alnæs Jarl W. Alnæs Kali 2.edidtion 0
47 Øyvind Risan Gøril Risan Totally out of style Kösch 0
61 Jostein Sæthre Arild Askeland SKUMberry ale 0
62 Jostein Sæthre Arild Askeland SKUMsalabim 0
88 Bjarne Drageset Anmarkrud Kristoffer Drageset Nobleman Ale 0
54 Per Stokke Hall Daniel Sjulseth ipa 0
Rull til toppen