Resultatliste publikumsfavoritt

Plass Brygger(e) Brygg Kode Poeng
1 Margit Ulriksen og Birgitta M. Skavoll (m.fl.) Brilleøl 12 22
2 Yngve Ydersbond og Torbjøn Ness Den Røde Flamme 13 20
3 Geir Ove Grønmo Imperial Kölsch 03 19
4 Bjørn Magne Idland og Merete Antonsen Imperial Stout 17 16
5 Bjørn Magne Idland og Merete Antonsen IPA 16 14
5 Geir Ove Grønmo Russian Imperial Stout m. vanilje 05 14
7 Dag Jakobsen Våryr Pale Ale (APA) 01 13
7 Anders Fagerhaug Pretty close to Urquell 26 13
9 Kyrre Tangen og Trond Holthe Kölsch 02 12
9 Ivar W. Goksøyr og Jørgen Hugo Wäsche-Sprudler Pils Czech ed. 11 12
11 Svein og Andreas Bjonge Special Delivery ESB 28 11
12 SØL Magne Faale og Vidar Sveen Bayertype 45 9
13 Andreas Hegermann Riis RIIS Russian Imperial Stout 15 8
13 Fredrikstad Haandbryggerlaug Monkey Wit (Witbier) 30 8
15 Stephen Brown og Calr Christian Engum Tacoma IPA 09 7
15 Fredrikstad Haandbryggerlaug Banzai Suicidal IPA (Am IPA) 36 7
17 Håkon Bentzen Tørsjekölsch 50 5
17 Svein Svendsen og Geir S. Nilsen German Altbier 24 5
17 Arild Tandberg Pale Ale 22 5
20 Steinar Andersen American Pale Lager 48 4
20 Tore Tverå Choc Hazelnut Porter 47 4
20 Tore Bjørgo Amerikansk IPA 06 4
20 Svein Svendsen og Geir S. Nilsen Belgisk Spesialøl 25 4
20 Richard Tysland Belgisk Witbier 20 4
25 Fredrikstad Haandbryggerlaug Plankeporter (Robust Porter) 39 3
25 Fredrikstad Haandbryggerlaug Lawnmower Delight (Blond ale) 31 3
25 Richard Tysland US Porter 18 3
25 Richard Tysland US IPA 20 3
25 Anders Fagerhaug Twist ’n Stout 27 3
25 Kristen Aamodt og Stein Jørgen Ryan No 30 Märzen 10 3
25 SØL Thor Bergdal, Svein Vatn, Ragnar Andreassen Bokkøl 44 3
25 Steinar Andersen Mørke hensikter (havrestout) 49 3
33 Svein og Andreas Bjonge Uncle Dunkel 29 2
33 Fredrikstad Haandbryggerlaug Old Kingstone (APA) 35 2
33 SØL Thor Bergdal, Svein Vatn, Ragnar Andreassen Pilsnertype 43 2
36 Fredrikstad Haandbryggerlaug Teddy Beer (Mild) 33 1
36 Fredrikstad Haandbryggerlaug Churchill Brown Ale (northern English) 38 1
36 Fredrikstad Haandbryggerlaug Medicine Man (Pale Ale) 32 1
36 Arild Tandberg Tsjekkisk Pils 21 1
36 Arild Tandberg Mørk lager (hjemmemaltet) 23 1
36 SØL Thor Bergdal, Svein Vatn, Ragnar Andreassen Bayertype 42 1
36 Tore Tverå Kölsch K2 46 1
36 Morten Jonassen Am. Amber Ale 07 1
36 Andreas Hegermann Riis IRA (Irish Red Ale) 14 1
45 Fredrikstad Haandbryggerlaug Leprechaun Red Ale (Irish Red Ale) 34 0
45 Fredrikstad Haandbryggerlaug Stonehenge Special Bitter 37 0
45 Fredrikstad Haandbryggerlaug Highland Black Blood (Dry Stout) 40 0
45 Fredrikstad Haandbryggerlaug Sjokkis (Robust Porter) 41 0
45 Geir Ove Grønmo Bringebærmjød 04 0
45 Morten Jonassen English Ord. Bitter 08 0

   Dette er resultatene i klassen Publikums Favoritt. Resultater under forbehold. I år kunne publikumere stemme på 1 brygg, i motsetning til foregående år.

Rull til toppen