Styret

Sentralstyret velges hvert år på landsmøtet. Styret per i dag er listet under.

Leder – Eivind Busengdal
Nestleder – Einar Michelsen
Styremedlem – Anders Volle (Økonomiansvarlig)
Styremedlem – Andreas Misund Berntsen (Ansvarlig mediagruppe)
Styremedlem – Svein Arild Skjæveland (Sekretær)
Varamedlem – Jens Davidsen
Varamedlem – Stein Erik Jøllanger
Varamedlem – Per-Arne Hellarvik

Tidligere styresammensetninger

Under finner du en liste over de som var med i styret i Norbrygg frem til dagens styre.

Styret fra april 2016 – mars 2017:

Leder – Jens Davidsen
Nestleder – Einar Michelsen
Styremedlem – Stein-Erik Jøllanger
Styremedlem – Per-Arne Hellarvik
Styremedlem – Eivind Busengdahl
Styremedlem – Andreas Misund Berntsen
Styremedlem – Anders Volle
Varamedlem – Rasmus Karstad
Varamedlem – Lasse Lundin
Varamedlem – Brede Venås

Styret fra april 2015 – april 2016:

Leder – Jens Davidsen
Nestleder/sekretær – Johan Johansen
Styremedlem – Einar Michelsen
Styremedlem – Stein-Erik Jøllanger
Styremedlem – Bent Ulleland
Styremedlem – Per-Arne Hellarvik
Styremedlem – Glenn Roger Lie
Varamedlem – Stein Arne Sveen
Varamedlem – Tarjei Øiestad Skeie

Styret fra mars 2014 – april 2015:

Leder – Jens Davidsen
Nestleder/sekretær – Johan Johansen
Styremedlem – Roger Hansen
Styremedlem – Einar Michelsen
Styremedlem – Jørn Idar Kvig
Styremedlem – Bent Ulleland
Styremedlem – Fredrik Mandal
Styremedlem – Stein Arne Sveen (opprykk fra vara)
Varamedlem – Stein-Erik Jøllanger
Varamedlem – Per-Arne Hellarvik

Styret fra mars 2013 – mars 2014:

Leder – Gustav Foseid
Nestleder/sekretær – Johan Johansen
Styremedlem – Roger Hansen
Styremedlem – Jens Davidsen
Styremedlem – Jørn Idar Kvig
Styremedlem – Jacob Andreas Hansen
Styremedlem – Tollef Fog Heen (opprykk fra vara)
Varamedlem – Tony André Haugen

Styret fra mars 2012 – mars 2013:

Formann – Eduard Möllenkamp
Informasjonsansvarlig – Gahr Smith-Gahrsen
Arrangementsansvarlig – Jørn Idar Kvig
Kasserer – Aleksander Baustad
Sekretær – Johan Johansen
Styremedlem – Gustav Foseid
Styremedlem – Tobias Karlsen, (Melhus, Sør-Trøndelag)
Varamedlem – Arne Martin Aurlien
Varamedlem – Jens Davidsen
Varamedlem – Kim Odland

Styret fra mars 2011 – mars 2012:

Formann – Eduard Möllenkamp
Arrangementsansvarlig – Andreas Hegermann Riis
Informasjonsansvarlig – Gahr Smith-Gahrsen
Kasserer – Yngve Ydersbond
Sekretær – Geir Ove Grønmo
Styremedlem – Lars Støre Gullichsen

Styret fra mars 2010 – mars 2011:

Formann – Eduard Möllenkamp
Sekretær – Geir Ove Grønmo
Kasserer – Yngve Ydersbond
Arrangementsansvarlig – Andreas Hegermann Riis
Informasjonsansvarlig – Gahr Smith-Gahrsen
Styremedlem – Lars Støre Gullichsen

Styret fra mars 2009 – mars 2010:

Formann – Eduard Möllenkamp
Kasserer – Yngve Ydersbond
Arrangementsansvarlig – Andreas Hegermann Riis
Sekretær – Geir Ove Grønmo
Informasjonsansvarlig – Gahr Smith-Gahrsen
Styremedlem – Ole Enger

Styret fra mars 2008 – mars 2009:

Formann – Espen A. Haavardsholm
Kasserer – Ole Enger
Arrangementsansvarlig – Anders Henriksen
Sekretær – Yngve Ydersbond
Informasjonsansvarlig – Eduard Möllenkamp
Styremedlem – Geir Ove Grønmo
Styremedlem – Olav Dvergsdal

Styret fra april 2007 til mars 2008:

Formann – Anders Henriksen
Kasserer – Ole Enger
Arrangementsansvarlig – Espen Haavarsholm
Sekretær – Olav Dvergsdal
Informasjonsansvarlig – Eduard Möllenkamp
Styremedlem – Geir Ove Grønmo

Styret fra april 2006 til mars 2007:

Formann – Lars Bjørnstad
Kasserer – Ole Enger
Arrangementsansvarlig – Anders Henriksen
Sekretær – Olav Dvergsdal
Informasjonsansvarlig – Dagfinn Aas Rustad
Styremedlem – Espen Haavardsholm

Styret fra april 2005 til mars 2006:

Formann – Lars Bjørnstad
Kasserer – Ole Enger
Arrangementansvarlig – Espen A. Haavardsholm
Informasjonsansvarlig – Dagfinn Aas Rustad
Sekretær – Olav Dvergsdal

Styret fra april 2004 til mars 2005:

Formann – Lars Bjørnstad
Sekretær – Knut Hagen
Info.ansv. – Svein Olav Mytting
Arr.ans. – Espen A. Haavardsholm,
Kasserer – Ole Enger

Styret fra april 2003 til mars 2004:

Formann – Lars Bjørnstad
Sekretær – Knut Hagen
Info.ansv. – Svein Olav Mytting
Arr.ans. – Espen A. Haavardsholm,
Kasserer – Ole Enger

Styret fra april 2002 til mars 2003:

Lars Bjørnstad             formann
Knut Hagen                 sekretær
Thomas Berge             kasserer
Svein Olav Mytting       informasjonsansvarlig
Espen Haavardsholm   arrangementsansvarlig

Styret i 2001:

Lars Bjørnstad (formann)
Knut Hagen (infosjef)
Rune Eriksen (ceremonimester)
Thomas Berge (kasserer)
Jens P. Maudal (sekretær)

Styret i 2000:

Richard Tysland – formann
Thomas Berge – kasserer
Rune Eriksen – ceremonimester
Lars Bjørnstad – infosjef
Jens Maudal – vararepresenant
Enno Swets – vararepresenant

Styret i 1999:

Jens P.Maudal (formann)
Lars Bjørnstad (infosjef)
Rune Eriksen (ceremonimester)
Attila Thuroczy (kasserer)
Vararepresentant – Knut Erik Finstad
Vararepresentant – Richard Tysland

Det første styre, fra 1998:

Jens P.Maudal (formann)
Lars Bjørnstad (infosjef)
Rune Eriksen (ceremonimester)
Attila Thuroczy (kasserer)