Fylkesstyrer

Det ble i 2017 opprettet fylkeslag i Norbrygg. På denne siden finnes en oversikt over epost-adresser som går til de forskjellige fylkesstyrene.

Har du noe du lurer på, eller sliter med å finne ditt fylke,
så ta kontakt med styretnorbrygg.no

Fylkeadresse
Akershusakershus@norbrygg.no
Aust Agderaust-agder@norbrygg.no
Buskerudbuskerud@norbrygg.no
Finnmark
Hedmark
Hordalandhordaland@norbrygg.no
Møre og Romsdalmoreogromsdal@norbrygg.no
Nord Trøndelagtrondelag @norbrygg.no
Nordlandnordland@norbrygg.no
Opplandoppland@norbrygg.no
Oslogå til fylkesside@norbrygg.no
Rogalandrogaland@norbrygg.no
Sogn og Fjordane
Sør Trøndelagtrondelag@norbrygg.no
Telemarktelemark@norbrygg.no
Troms
Vest Agdervest-agder@norbrygg.no
Vestfoldikke aktiv
Østfold ikke aktiv